O nas

Tworzymy materace i łóżka do hoteli. Jesteśmy polskim producentem z 30-letnim doświadczeniem.

Marka Bosquo by Janpol to część marki Janpol odpowiedzialna za sprzedaż na rynku HoReCa.

Bosquo by Janpol to katalog inspiracji bazujący na sprawdzonych i jakościowych surowcach. Celowo użyliśmy sformułowania katalog inspiracji, ponieważ przedstawione w ofercie produkty są bazą. Wybór odpowiedniej tkaniny, modelu wezgłowia i nóżek, a także zastosowanie tych produktów w niestandardowych rozmiarach i połączeniach sprawia, że te same elementy mogą prezentować się zupełnie inaczej w różnych wnętrzach. Proponujemy wygodne, dobre dla zdrowia materace i łóżka, które dzięki możliwości dopasowania konstrukcji do indywidualnego projektu pozwalają na tworzenie klimatycznych i unikatowych wnętrz.

Produkujemy łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne oraz materace dla hoteli, apartamentów i pensjonatów. Wykonujemy materace i łóżka w niestandardowych rozmiarach, tworzymy wezgłowia dopasowane do projektów architektów. 

Współpracując z nami mają Państwo szansę stworzyć niepowtarzalne miejsce, do którego goście będą chętnie wracali. Wierzymy, że dobry materac, w miejscu takim jak hotel, to klucz do sukcesu. Państwa Klienci szukają odpoczynku, a Państwo, dzięki naszym produktom są w stanie zaproponować im najwyższy komfort.

Od 30 lat działamy na rynku polskim i zagranicznym. Wyposażyliśmy wiele znanych i lubianych obiektów w zdrowe i wygodne materace. W zakładce Zaufali nam znajdą Państwo wybrane obiekty dla których przygotowywaliśmy wyposażenie sypialni.

Zapraszamy do kontaktu.